FUAR HAKKINDA

Isıtma, soğutma, havalandırma ve güneş enerjisi gibi alanlarda inovasyon ve yenilik, inşaat sektörünün geleceğini şekillendiriyor. Bu güçlü sektörün öncü fuarlarından biri olan Adana İnşaat - IHS Fuarları ve Güneş Enerjileri Özel Bölümü sektördeki en son teknolojik gelişmeleri, yenilikçi çözümleri ve geleceğin vizyonunu bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilere önemli iş bağlantıları kurduruyor. Adana'da düzenlenecek bu Fuarlar, sektör profesyonelleri ve ilgili paydaşlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Siz de bu önemli Fuarları, sakın kaçırmayın!

Adana İnşaat – IHS Fuarları ve Güneş Enerjileri Özel Bölümü

Tarih: 2025'te görüşmek üzere..
Konum: Adana - TÜRKİYE
Yer: TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>>IHS 2025 FUARINI NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ ?

IHS (Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Klima) sektörünün Türkiye'deki Yeri

Türkiye'de IHS sektörü, hızla gelişen inşaat endüstrisi ve enerji sektöründeki dinamizmiyle birlikte önemli bir konumda bulunuyor. İnşaat projelerinin artması, enerji verimliliği konusundaki artan talep ve sürdürülebilir enerji çözümlerine olan ilgi, IHS sektörünü Türkiye'de kilit bir oyuncu haline getiriyor. Türkiye’deki şehirleşme ve sanayileşme süreçleri, ısınma, soğutma, havalandırma ve klima sistemlerine duyulan ihtiyacı artırırken, bu durum sektördeki firmaları yenilikçi çözümler üretmeye de teşvik ediyor. Ayrıca, Türkiye'nin güneş enerjisi potansiyeli de, güneş enerjisi sistemleri alanında önemli bir büyümeyi tetikliyor. IHS sektörü, uluslararası standartlarda ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarda da rekabet edebilir bir konumda bulunuyor. Sektördeki inovasyon ve çeşitlilik ile Türkiye'nin küresel pazarda da önemli bir rol kazanıyor.

 

BÖLGESEL VE GÜÇLÜ BİRLİKTELİKLER

Adana IHS Fuarı; özellikle ısıtma, soğutma, havalandırma, klima (IHS) ve güneş enerji sistemleri alanında son teknoloji ürünleri ve hizmetleri sergileyecek birçok önde gelen firma ile birlikte, sektördeki en son gelişmeleri keşfetme fırsatı sunuyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve geleceğin inşaat ve enerji projelerine yön veren çözümleri bir arada görme fırsatını yakalayın!

Adana İnşaat – IHS Fuarları ve Güneş Enerjileri Özel Bölümü Fuarı 2025’e Stantlı Katılım İçin Tıklayın !